سن آغاز استفاده از فلوراید برای کودکان | پاسخ سوال بیشتر بدانیم 10 مرداد 95

کانال تلگرام سایت فرا دانلود
امروز: یکشنبه , 2 مهر , 1396

تبلیغات

دانلود سریال شهرزاد فصل دوم دانلود سریال عاشقانه تبلیغات در سایت فرا دانلود

بخش ویژه

دانلود قسمت 13 سیزدهم فصل دوم سریال شهرزاد دانلود قسمت 17 هفدهم سریال عاشقانه

برای کودکان استفاده از فلوراید از چند سالگی باید آغاز شود؟

NEW

سن آغاز استفاده از فلوراید برای کودکان

برای کودکان استفاده از فلوراید از چند سالگی باید آغاز شود؟

سن آغاز استفاده کودکان از فلوراید

استفاده از فلوراید برای کودکان از چند سالگی است؟,

از چند سالگی استفاده از فلوراید برای کودکان مجاز است؟,سن استفاده کودکان از فلوراید چند است؟,سن استفاده از فلوراید برای کودکان,کودکان باید استفاده از فلوراید را از چند سالگی اغاز کنند؟, برای کودکان استفاده از فلوراید از چند سنی باید اغاز شود؟, از چند سالگی استفاده از فلوراید برای کودکان باید اغاز شود؟, فلوراید برای کودکان از چند سنی باید اغاز شود؟,برای کودکان مصرف فلوراید از چند سالگی باید اغاز شود؟,

استفاده از فلوراید برای کودکان,

سن آغاز استفاده از فلوراید برای کودکان

استفاده فلورید برای کودکان,استفاده فلوراید کودکان,استفاده فلوراید و کودکان,فواید استفاده فلوراید برای کودکان,کودکان و استفاده از فلوراید,سنی که کودک از فلوراید می تواند استفاده کند,

سن آغاز استفاده از فلوراید برای کودکان ؟

برای دیدن جواب سوال به ادامه مطلب مراجعه کنید…

جواب: از 3 سالگی

توضیحات بیشتر :

بهترين مسواك براي كودكان در اين سنين، استفاده از سر كوچكتر و دسته ضخيم تر مي باشد. موهاي مسواك بايد نرم و از نوع انتهاي گرد باشد. اين نوع مسواك ضربه كمتري به بافت لثه وارد كرده و توانايي زياد در تميز كردن بين دندانها دارد. خمير دندان كودك بايد داراي فلورايد، سايندگي كم و تأئيد ADA باشد. استفاده از خمير دندان فلورايددار بايد از 3 سالگي آغاز شود و ميزان بسيار كمي(Pea Size) روي مسواك قرار داده شود.

بهترين روش مسواك زدن براي كودكان، روش اسكراب افقي است كه مسواك بطور افقي روي سطوح بيروني و زباني دندانها گذاشته شده و با حركت مالشي به جلو و عقب حركت داده مي شود.

پس از مسواك زدن، تميز كردن سطوح بين دنداني در مورد هر دو دنداني كه با هم در تماس هستند(شيري يا دائمي) ضروري است و وسيله استاندارد اين كار نخ دندان است. نخ دندان توصيه شده نوع نايلوني غير مومي است كه به راحتي از بين تماسهاي محكم عبور كرده و پلاك بيشتري را نيز بر مي دارد. هنگام تميز كردن دندانها با نخ دندان، صداي جيرجير حاصل از حركت نخ دندان برروي دندان تميز شنيده مي شود.

در موارد خاص مثل بيماران ارتودنسي از Superfloss يا Floss-Threader براي كمك به عبور نخ دندان از بين دندانها و زير سيمها استفاده مي شود. گاهي نيز از وسايل كمكي ديگري مثل مسواكهاي بين دنداني ممكن است استفاده شود.

کانال تلگرام سایت فرا دانلود
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز
امتیاز دهید
Loading...
دیدگاه: 0
x

امتیاز به مطلب

امتیاز به سایت

بستن تبلیغات X