عکس گلشیفته فراهانی در آغوش نامجو | فتنه گران باز هم به رسیدند + عکس

کانال تلگرام سایت فرا دانلود
امروز: شنبه , 1 مهر , 1396

تبلیغات

دانلود سریال شهرزاد فصل دوم دانلود سریال عاشقانه تبلیغات در سایت فرا دانلود

بخش ویژه

دانلود قسمت 13 سیزدهم فصل دوم سریال شهرزاد دانلود قسمت 17 هفدهم سریال عاشقانه

عکس گلشیفته فراهانی در آغوش محسن نامجو

NEW

عکس گلشیفته فراهانی در آغوش نامجو

گلشیفته فراهانی در آغوش محسن نامجو + عکس

فتنه گران به هم رسیدند!!!

گلشیفته فراهانی محسن نامجو,

عکس گلشیفته در آغوش نامجو,عکس گلشیفته فراهانی در آغوش محسن نامجو,سلفی گلشیفته فراهانی و محسن نامجو,گلشیفته فراهانی,تصاویر گلشیفته فراهانی,محسن نامجو,عکس دو نفری گلشیفته فراهانی و محسن نامجو,گلشیفته در آغوش نامجو + عکس,محسن نامجو کیست؟,بیوگرافی گلشیفته فراهانی,

عکس گلشیفته فراهانی در آغوش نامجو

پس از مراسم امضای کتاب دراب مخدوش در پاریس که نوشته محسن نامجو است، عكسی از گلشيفته بازيگر بي آبرو در آغوش وی منتشر شد.اين عكس حكايت از همكاری ديرينه اين دو فتنه گر دارد، گويی كه پس از مدت ها بازهم به هم رسيده اند!

عکس گلشیفته فراهانی در آغوش نامجو

در خاطر ايراني هاست كه محسن نامجو پس از آنکه در فتنه 88 با حمایت رسانه ای سایت های ضد انقلاب چون کلمه و جرس و رادیو فردا و صدای امریکا و … در کنار گلشیفته فرهانی، فعالیت تخریبی خود علیه اعتقادات دینی مردم و  نظام سیاسی جمهوری اسلامی را پررنگ تر کرده بود، در آخرین کنسرتش  و در رویکردی مشابه  به اعتقادات مذهبی شیعیان   توهینی   بی شرمانه می کند تا روح بیمار و فکر علیلش را به طور کامل به نمایش و قضاوت عموم ایرانیان مسلمان بگذارد.
هم اكنون گلشيفته دست مايه فيلم هاي غيراخلاقي در غرب شده و نامجو هم مكرر جامعه ايراني را كه در آن رشد كرده براي منافع شخصي خود به زير سوال می برد و توهين مي كند و بعد ايستاده مي گويد: من در برابر هيچ مسئولی لخت نمی شوم!!!
حال در كتاب جديدش بازهم براي فروش بيشتر در ساير كشور ها به جامعه و جوانان ايراني توهين مي كند به طوري در توضيحات دراب مخدوش نوشته است: ما نه تنها برگزیده نیستیم بلکه از دیگر هنرمندان حوزه‌های دیگر بی‌سوادتریم. ادبیات ترکیه بسیار از ادبیات ما جلوتر رفته یا موسیقی اعراب به همین شکل. ما فقط دوست داریم هنوز احساس کنیم از اعراب بالاتریم. در حالی‌که آن‌ها در همه چیز، خُردخُرد از ما جلوتر هستند. ما چند موزیسین بین‌المللی مثل حسین علیزاده و کیهان کلهر داریم؟ در حالی ‌که در همین استانبول به راحتی نام ۲۰۰ هنرمند مطرح است.»

کانال تلگرام سایت فرا دانلود
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز
امتیاز دهید
Loading...
دیدگاه: 0
x

امتیاز به مطلب

امتیاز به سایت

بستن تبلیغات X