ماجرای درگذشت دنیا فنی زاده عکس مصاحبه + علت مرگ | فرا دانلود

کانال تلگرام سایت فرا دانلود
امروز: یکشنبه , 2 مهر , 1396

تبلیغات

دانلود سریال شهرزاد فصل دوم دانلود سریال عاشقانه تبلیغات در سایت فرا دانلود

بخش ویژه

دانلود قسمت 13 سیزدهم فصل دوم سریال شهرزاد دانلود قسمت 17 هفدهم سریال عاشقانه

ماجرای درگذشت دنیا فنی زاده عروسک گردان کلاه قرمزی + عکس

NEW

ماجرای درگذشت دنیا فنی زاده عکس مصاحبه

علت مرگ دنیا فنی زاده عروسک گردان کلاه قرمزی + عکس

دنیا فنی زاده درگذشت + آخرین مصاحبه

ماجرای مرگ دنیا فنی زاده عروسک گردان کلاه قرمزی,

علت مرگ دنیا فنی زاده,درگذشت دنیا فنی زاده,دلیل مرگ دنیا فنی زاده,آیا درگذشت دنیا فنی زاده صحت دارد؟,عکس درگذشت دنیا فنی زاده,آخرین مصاحبه دنیا فنی زاده عروسک گردان کلاه قرمزی,خبر درگذشت دنیا فنی زاده,درگذشت دنیا فنی زاده + عکس و علت,بیوگرافی دنیا فنی زاده,عکس های دنیا فنی زاده,دنیا فنی زاده عروسک گردان کلاه قرمزی,دنیا فنی زاده,

ماجرای درگذشت دنیا فنی زاده عکس مصاحبه

دنیا فنی زاده عروسک گردان کلاه قرمزی بعد از مدت ها تحمل بیماری سرطان درگذشت. دنیا فنی زاده عروسک گردان کلاه قرمزی صبح امروز چهارشنبه 8 دی ماه 95 در سن 49 سالگی درگذشت.

ماجرای درگذشت دنیا فنی زاده عکس مصاحبه

آبتین سهامی همسر دنیا فنی زاده ضمن تایید خبر درگذشت این عروسک گردان اعلام کرد که همسرش صبح امروز از دنیا رفته است. فنی زاده در آخرین ارتباط تلفنی که با او در برنامه حالا خورشید رضا رشیدپور برقرار شد درباره بیماری سرطان خود بیان کرد:

من اکنون ۱۰ سال است که درگیر این بیماری هستم و حدود ۲ تا ۳ سال است که وضعیتم سخت تر شده و دست راستم لمس شده و درگیر شیمی درمانی هستم. سال گذشته هم توانستم با دست چپم عروسک گردانی کنم چون تا جایی که بتوانم عروسکم را به کسی نمی دهم. وی با اشاره به اینکه اکنون درگیر درمان است در پاسخ به این پرسش که چقدر عروسک گردانی روی بیماری وی تاثیر داشته است، گفت: بسیاری از عروسک گردان ها از من می پرسند که آیا عروسک گردانی باعث این بیماری شده است یا خیر ولی اصلا اینگونه نیست و هیچ ارتباط علمی هم بین این دو وجود ندارد.

زمان و مکان تشییع جنازه دنیا فنی زاده

مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری دنیا فنی‌ زاده روز پنجشنبه 9 دی ماه از مقابل خانه سینما شماره 2 در خیابان وصال انجام می‌شود. این مراسم ساعت 9:30 صبح فردا پنج‌شنبه 9 دی ماه برگزار می‌شود و پیکر این هنرمند به قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) بدرقه می‌شود.

بیوگرافی دنیا فنی زاده

دنیا فنی زاده متولد آبان ۱۳۴۶ در تهران بود در رشته علوم تجربه دیپلم گرفته است، پدرش مرحوم پرویز فنی زاده از بازیگران نام آشنا قبل از انقلاب و مادرش هایده غیوری است و تنها یک خواهر بنام هستی دارد.

دانلود آخرین مصاحبه دنیا فنی زاده

*********************************************

دانلود با لینک مستقیم

کانال تلگرام سایت فرا دانلود
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز
امتیاز دهید
Loading...
دیدگاه: 0
x

امتیاز به مطلب

امتیاز به سایت

بستن تبلیغات X