نتیجه بازی بارسلونا و سوسیداد 7 آذر 95 + دانلود خلاصه و گلها - فرا دانلود

کانال تلگرام سایت فرا دانلود
امروز: یکشنبه , 2 مهر , 1396

تبلیغات

دانلود سریال شهرزاد فصل دوم دانلود سریال عاشقانه تبلیغات در سایت فرا دانلود

بخش ویژه

دانلود قسمت 13 سیزدهم فصل دوم سریال شهرزاد دانلود قسمت 17 هفدهم سریال عاشقانه

نتیجه بازی بارسلونا و سوسیداد 7 آذر 95 + دانلود خلاصه و گلها

NEW

نتیجه بازی بارسلونا و سوسیداد 7 آذر 95 + دانلود خلاصه و گلها

نتیجه بازی بارسلونا و سوسیداد 7 آذر 95

دانلود فیلم خلاصه بازی بارسلونا و سوسیداد

لینک دانلود خلاصه بازی افزوده شد

نتیجه بازی بارسلونا و سوسیداد 7 آذر 95

یکشنبه ۷ آذر ۹۵ ، لالیگا اسپانیا

سوسیداد – بارسلونا

ساعت بازی بارسلونا و سوسیداد هفته 13 سیزدهم لالیگا : ساعت ۱۵ : ۲۳

سوسیداد و بارسلونا ، در ورزشگاه آنوئتای منطقه سن سباستین در چارچوب رقابت های هفته سیزدهم لالیگا به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

پیش بازی بارسلونا و سوسیداد :

 آبی و اناری ها که در چند سال اخیر نتوانستند در خانه سوسیداد به پیروزی برسند، امشب هم با خوش شانسی به یک امتیاز دست پیدا کردند.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و در دقایق ابتدایی موقعیت های نصفه و نیمه ای روی دروازه هم ایجاد کردند اما هیچ یک از آنها تبدیل به گل نشد. در دقیقه 15، پریه‌تو می توانست روی ارسال خوب ویلیان خوسه، گل اول بازی را به ثمر برساند اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.

در ادامه بازی متعادل تر شد اما باز هم این سوسیداد بود که موقعیت های بهتری از حریف ایجاد کرد؛ ولی در نهایت نیمه اول بدون اینکه توپی از خط دروازه ها عبور کند، به پایان رسید.

نیمه دوم را هم سوسیداد بهتر آغاز کرد اما این بارسا بود که در دقیقه 51 می توانست توسط نیمار به گل برسد ولی واکنش خوب رویی، دروازه میزبان را نجات داد.

دو دقیقه بعد، سرانجام سوسیداد به گل رسید. روی یک ارسال به پشت محوطه جریمه بارسا و تعلل مدافعان این تیم، کارلوس ولا صاحب موقعیت شد اما ضربه او از پشت محوطه شش قدم را تراشتگن برگرداند. توپ برگشتی به ویلیان خوسه رسید و او هم با ضربه سر، کار را تمام کرد.

بعد از این گل هم تیم میزبان به حملاتش ادامه داشت اما این بارسا بود که در دقیقه 59، به گل تساوی رسید. روی حرکت خوب نیمار از سمت چپ و پاس او به دروازه محوطه جریمه سوسیداد، مسی صاحب موقعیت شد و با یک شوت دقیق، کار را تمام کرد.

تیم میزبان خیلی سریع به این گل واکنش نشان داد و بار دیگر ابتکار عمل را در دست گرفت. فشار حملات این تیم در دقیقه 76 به گل منجر شد اما داور به دلیل آفساید آن را نپذیرفت؛ هرچند به نظر می رسید توپ روی ضربه اول کارلوس ولا وارد دروازه شده است.

چند دقیقه بعد، کارلوس ولا بار دیگر خطرساز شد و این بار شوتش به تیر دروازه آبی و اناری ها برخورد کرد. تلاش میزبان در نهایت ثمری نداشت و بازی با همان نتیجه 1-1 به پایان رسید.

نتیجه بازی : بارسلونا 1 سوسیداد 1

کانال تلگرام سایت فرا دانلود

لینک هـای دانـلود

رمز فایل: www.faradl.com
گزارش تخلف گزارش خرابی
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز
1٫00 از 1
Loading...
دیدگاه: 0
x

امتیاز به مطلب

امتیاز به سایت

بستن تبلیغات X