ویژه برنامه شبکه های تلویزیون شب یلدا 95 + زمان پخش و معرفی

کانال تلگرام سایت فرا دانلود
امروز: یکشنبه , 2 مهر , 1396

تبلیغات

دانلود سریال شهرزاد فصل دوم دانلود سریال عاشقانه تبلیغات در سایت فرا دانلود

بخش ویژه

دانلود قسمت 13 سیزدهم فصل دوم سریال شهرزاد دانلود قسمت 17 هفدهم سریال عاشقانه

ویژه برنامه های شبکه های تلویزیون برای شب یلدا 95

NEW

ویژه برنامه شبکه های تلویزیون شب یلدا 95

ویژه برنامه های شبکه های تلویزیون برای شب یلدا 95

برنامه های صدا و سیما برای شب یلدا 95

برنامه های تلویزیون شب یلدا 95,

ویژه برنامه های شب یلدا 95,در شب یلدا 95 چه برنامه هایی پخش خواهد شد؟,معرفی برنامه های ویژه شب یلدا 95,برنامه های تلویزیون برای شب یلدا 95,برنامه های صدا و سیما برای شب یلدا 95,شب یلدا سال 95 چه برنامه هایی پخش خواهد شد؟,ویژه برنامه های شب یلدای سال 1395,برنامه های مخصوص شب یلدا 95,در شب یلدای امسال چه برنامه هایی از تلویزیون پخش خواهد شد؟,

ویژه برنامه شبکه های تلویزیون شب یلدا 95

برنامه های تلویزیون برای شب یلدای 1395,

ویژه برنامه شبکه های تلویزیون شب یلدا 95

همه ساله شبکه های مختلف ویژه برنامه هایی مختص شب یلدا را تدارک می بینند. صدا و سیما در ویژه شب های مراسمات و اعیاد این برنامه ها را میچیند تا مردم در کنار خانواده هایشان سرگرم شوند. امسال هم نیز شبکه های مختلف سیما برنامه های متنوعی را برای پخش در شب یلدا 95 آماده کرده اند که مجریان سرشناس از جمله احسان علیخانی، علی ضیا و فرزاد حسنی اجرای آنها را برعهده دارند که باید دید کدام یک موفق تر عمل خواهند کرد.

شبکه یک سیما برنامه مثبت یک با اجرای علی ضیا

مدیر گروه اجتماعی شبکه یک گفت : طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، و پس از ارائه ی طرحی از جانب برنامه سازان، تهیه و تولید ویژه برنامه ی شب یلدای شبکه یک به تیم برنامه ساز «مثبت یک» سپرده شد که با همین عنوان هم برنامه ی شب یلدا به روی آنتن می رود. «شریعت پناهی» در ادامه افزود، اجرای این برنامه بر عهده ی «علی ضیاء» خواهد بود.

زمان پخش برنامه مثبت یک : قرار است دراین برنامه که حدود سه ساعت یعنی از ساعت 23 الی 2 بامداد 30 آذر 95 خواهد بود از هنرمندان و چهره های محبوب مردم دعوت به عمل آید.

علی ضیا گفت : در ویژه برنامه “شب یلدا” به تهیه کنندگی افشین حسین خانی همچنین از یک تیتراژ جدید رونمایی می کنیم. وی در ادامه صحبت های خود اظهار کرد : سعی می کنیم در برنامه ویژه شب یلدا از حضور هنرمندان محبوب استفاده کنیم و در عین حال گپ و گفت با مردم نیز که ایده اصلی طرح ما برای این برنامه بوده را نیز داشته باشیم. ضیاء افزود : در بخش هایی از ویژه برنامه “شب یلدا” مردم میهمان برنامه ما خواهند شد.

ویژه برنامه شبکه های تلویزیون شب یلدا 95

شبکه سه سیما برنامه حرف تو حرف با اجرای فرزاد حسنی

ویژه برنامه شب یلدا شبکه 3 با عنوان «حرف تو حرف» و ویژه برنامه ی ولادت رسول اکرم (ص) به تهیه کنندگی مصطفی شریفی و اجرای فرزاد حسنی با حضور هنرمندان در حوزه بازیگری و خوانندگی و همچنین میهمانان ویژه از حوزه های مختلف روانه آنتن خواهد شد. اجرای زنده خوانندگان، بخش های گزارشی و اجرای میان برنامه های طنز از بخش های دیگر این ویژه برنامه می باشد.

زمان پخش برنامه حرف تو حرف : ویژه برنامه حرف تو حرف سه شنبه 30 آذر بعد از خبر شبانگاهی به صورت زنده از شبکه سه سیما پخش می شود.

برنامه 90 نود با حضور شهاب حسینی

عادل فردوسی پور در شب قبل از شب یلدا برنامه نود را با حضور شهاب حسینی روی آنتن شبکه 3 سیما خواهد برد.

زمان پخش برنامه 90 با حضور شهاب حسینی : این برنامه دوشنبه ساعت 22:15 تاریخ 29 آذر 95 پخش خواهد شد.

ویژه برنامه شبکه های تلویزیون شب یلدا 95

شبکه نسیم فصل 4 چهارم خندوانه با اجرای رامبد جوان

سید علی احمدی تهیه‌کننده برنامه تلویزیونی «خندوانه» پیرامون پخش سری چهارم این برنامه تلویزیونی گفت : رامبد جوان از شب یلدا با برنامه «خندوانه» مهمان خانه‌ها می‌شود. وی در ادامه در خصوص تغییرات و اضافه شدن بخش‌های مختلف به این برنامه بیان کرد : در فصل جدید از «خندوانه» تغییرات چندانی ایجاد نکرده‌ایم و مخاطبان از اول دی ماه با همان شکل و شمایل همیشگی این برنامه را خواهند دید.

زمان پخش فصل چهارم برنامه خندوانه : این برنامه  30 آذر ساعت 22 پخش خواهد شد.

کانال تلگرام سایت فرا دانلود
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز
امتیاز دهید
Loading...
دیدگاه: 0
x

امتیاز به مطلب

امتیاز به سایت

بستن تبلیغات X